درباره کافه سایت

کافه سایت وبسایتی است که مطالب جدید از سایتهای مختلف را جمع آوری کرده و بصورت مرتب و دسته بندی شده نمایش میدهد و این امکان را فراهم آورده که شما بدون سر زدن به ده ها سایت مختلف، از آخرین مطالب آنها استفاده کنید. البته ما حق نشر سایتها را رعایت کرده ایم و شما برای مطالعه ادامه مطلب باید به لینک اصلی در سایت مربوطه مراجعه کنید.

همچنین شما با ثبت نام و ورود به سایت میتوانید سایتهای مورد علاقه تان را (مثل سایتهای دانلود فیلم و آهنگ و ... یا سایتهای خبری و مجله ای) دنبال کنید و مطالبشان را ببینید.

مانند شبکه های اجتماعی دیگر که شما اشخاص و صفحات مختلفی را دنبال میکنید و مطالب جدیدشان را دریافت میکنید، در کافه سایت نیز سایتها را دنبال میکنید و بدون نیاز به سر زدن به همه آنها میتوانید مطالب جدیدشان را یکجا به راحتی دریافت کنید.

ما با استفاده از سرویس فیدِ سایت ها (Feed) مطالب جدیدشان را دریافت و ذخیره میکنیم و برای آنهایی که دنبالشان میکنند نمایش میدهیم.

فید چیست؟ فید کانالی است که سایت ها از طریق آن مطالب جدیدشان را منتشر میکنند و از طریق آدرس آن کانال که یک لینک از همان وبسایت است میتوان با برنامه های فیدخوان مثل کافه سایت، مطالب سایت را دریافت کرد.

شما بعد از ثبت نام در سایت میتوانید از بین صدها فید موجود موارد دلخواه را دنبال کنید و یا اینکه آدرس فید دلخواهتان را جستجو کرده و دنبال کنید.

کافه سایت هم یک سایت خدماتی هست و هم یک شبکه اجتماعی! شما در کافه سایت یک حساب کاربری و یک صفحه اختصاصی دارید و میتوانید مطالب مورد علاقه تان را منتشر کنید و حتی به صفحات دیگران رفته و مطالبشان را پسند کرده و برایشان نظر بگذارید.

در حال حاضر امکان دنبال کردن مطالب کاربران وجود ندارد ولی در آینده نزدیک هم این امکان و هم امکانات بسیاری برای صاحبان سایت ها فراهم خواهیم کرد تا بتوانند مخاطبان خود را از طریق وبسایت کافه سایت افزایش دهند.

در صورت داشتن هر گونه نظر یا پیشنهاد و همچنین مشکل در سایت، لطفا با آدرس ایمیل info@coffesite.com تماس بگیرید.
همچنین میتوانید از طریق این فرم پیغامتان را بطور مستقیم برایمان ارسال کنید:

{: feedbackRes :}